Jak podała dziś telewizja Polsat, pierwszy z dwunastu nowych odcinków „Przyjaciółek” telewizji Polsat pokaże już na początku marca. Serial będzie emitowany co czwartek o godzinie 21.00. Co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"? Już pierwszy odcinek 11. sezonu przebojowych "Przyjaciółek" dostarczy widzom wielkich emocji. Po raz pierwszy w historii serialu pojawi się bowiem mocna kobieca postać, która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek.

"Przyjaciółki" – co się wydarzy w 11. sezonie?

W jedenastej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura. W nowych odcinkach do obsady dołączą zaś Roma Gąsiorowska, Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski oraz powróci Maria Winiarska.

ZOBACZ: „PRZYJACIÓŁKI” 11. sezon serialu już niedługo na Polsacie! Kto dołączy do obsady? Mamy zwiastun!

"Przyjaciółki" – kiedy emisja 11. sezonu serialu?

Nowy sezon „Przyjaciółek” w telewizji Polsat zadebiutuje 1 marca i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10. Będzie śledzić kolejne losy Patrycji, Ingi, Zuzy i Anki? Która z przyjaciółek jest Waszą ulubienicą?