"Przyjaciółki" - trzeci odcinek 13. sezonu serialu już w ten czwartek. Inga (Małgorzata Socha) w końcu spotyka się z Maksem (Mateusz Janicki), z którym poprzednio umówiona randka nie doszła do skutku. Para wcześniej nawiązała kontakt na portalu randkowym, a Maks od razu zaproponował Indze prosty układ – „przyjaciele z korzyściami”.  - Pewnie cię zaskoczyło, że tak bezpośrednio zaproponowałem układ friends with benefits – zapyta Ingę. – Jestem na takim etapie w życiu, że nie chcę związku, ale nie chcę też kłamać– doda wprost Maks. Co na to Inga? Jakie wrażenie zrobi na niej Maks? 

"Przyjaciółki" - sezon 13. odcinek 3.

Maks jest bardzo przystojny i wpada Indze w oko. Kobieta zaczyna na poważnie rozważać wejście w relację bez zobowiązań, którą proponuje jej Maks.  – W sumie to jest bardzo w porządku. Faceci robią obiecanki cacanki, a później tak naprawdę wiadomo, że o jedno im chodzi. 

Z kolei Julka (Nicole Bogdanowicz) martwi, że coś złego dzieje się w jej rodzinie i postanawia porozmawiać o tym z matką. Na jej pytanie, dlaczego rodzice znowu śpią osobno Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) odpowiada:

"- Wasz ojciec kogoś kocha. Nie wiem kogo, ale kocha."

Córka odradza matce bierne obserwowanie przebiegu sytuacji. – Zamierzasz tak siedzieć i czekać, aż się odkocha? Mamo, znowu dajesz sobie w kaszę dmuchać! Julka uświadamia Ance, że musi się dowiedzieć, kim jest tajemnicza kobieta. - Ty musisz coś z tym zrobić! Musisz się dowiedzieć, kto to jest!  W celu zdobycia informacji Anka i Julka łączą siły. - Weźmiesz jego telefon i przejrzysz. Połączenia, smsy, wszystko – naciska Julka. 
Czy Anka weźmie sobie jej rady do serca i zacznie śledzić Pawła (Bartek Kasprzykowski)? 

Zobaczcie fragment najbliższego odcinka „Przyjaciółek”. Emisja w czwartek 14 marca o 21:10 w Polsacie.