W Internecie pojawił się właśnie zwiastun 11. sezonu serialu Polsatu "Przyjaciółki". W zwiastunie, który możemy już obejrzeć w sieci, zobaczymy m.in. ostatnie sceny z  10. sezonu produkcji. Jak się jednak łatwo domyśleć, nie brakuje w nim też ujęć z kolejnego, 11. już sezonu serialu. W pewnym momencie w gronie głównych aktorek daje się zauważyć zupełnie nowa twarz. Kto wcieli się w rolę nowej, piątej już przyjaciółki?

W 11. sezonie "Przyjaciółek” pojawi się nowa postać – koleżanka głównych postaci z liceum. W rolę tę wcieli się Roma Gąsiorowska, którą kojarzymy głównie z produkcji teatralnych i filmowych. Na potrzeby tego serialu Roma Gąsiorowska zdała się jednak namówić na wątek serialowy. Co ciekawe, u jej boku pojawi się Wojciech Macwaldowski, którego ostatnio mogliśmy oglądać w serialu „Druga szansa”.

ZOBACZ: "DRUGA SZANSA" wraca na antenę TVN już w marcu! Co zadzieje się w 5. sezonie? Mamy trailer! WIDEO

Jakie wątki i zadania przypadną postaciom, w które wcielają się Roma Gąsiorowska i Wojciech Macwaldowski? Czy zagoszczą one w serialu na dłużej, czy będą jedynie gwiazdami jednego sezonu serialu?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już tej wiosny. Tymczasem zobaczcie trailer 11. sezonu "Przyjaciółek”.

Zachęci Was do oglądania?