Wszystko wskazuje na to, że w 13. sezonie „Przyjaciółek” pojawi się małe dziecko. Czy to znaczy, że jedna z tytułowych bohaterek zostanie mamą? Sporo wskazuje na to, że bohaterką tą będzie Patrycja, grana przez Joannę Liszowską. Aktorka opublikowała właśnie w sieci zdjęcie, które może świadczyć o tym, że jej bohaterka urodzi dziecko! Co Liszowska napisała o swojej nowej, serialowej „partnerce”? Patrycja Kochan, czyli serialowe alter ego Joanny Liszowskiej, w bieżącym sezonie serialu jest w separacji z mężem tyranem oraz randkuje z Tadkiem, przyjacielem swojego zmarłego męża. W tej roli Paweł Deląg. Wciąż nie do końca wiadomo, jak potoczą się jej losy. Dużo wskazuje jednak na to, że w kolejnym sezonie „Przyjaciółek” zostanie mamą i urodzi córeczką. Co może to sugerować?

„Przyjaciółki” na Polsacie: Patrycja będzie miała dziecko? 

Joanna Liszowska pochwaliła się właśnie na Instagramie uroczym zdjęciem ze niemowlakiem, które jest ujęciem z planu 13. sezonu "Przyjaciółek". Aktorka napisała pod nim „Najsłodsza partnerka z jaką przyszło mi grać w Przyjaciółkach… Sorry dziewczyny...

Niektórzy z fanów serialu żywo zareagowali na ten wpis Lisowskiej. Niektórzy zaczęli sugerować, że maleństwo będzie to dzieckiem Patrycji i Wiktora, inni zaś - Patrycji i Tadka. Jaka jest prawda? I czy Patrycja Kochan faktycznie w nowym sezonie serialu doczeka się córeczki? Trzymamy za to mocno kciuki!