Za nami wielki finał 12. sezonu produkcji Polsatu, który stacja pokazała w czwartek wieczorem. W finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja wróciła do Wiktora, a Wika nie była w stanie znieść ich szczęścia. Roztrzęsiona wariatka zaczęła nalegać na spotkanie z Kochan i jak zwykle stwierdziła, że ma tylko ją. Patrycja z miękkim sercem nie umiała jej odmówić. Wsiadła do jej samochodu zaraz po ślubie Zuzy (Anita Sokołowska), ale szybko tego pożałowała. Ciężarna brunetka wpadła w furię i postanowiła przyspieszyć, po czym zjechać z obranej trasy. Czy to znaczy, że Wiktoria zabije Patrycję? Co jeszcze wydarzy się w 13. sezonie "Przyjaciółek”? Sprawdź poniżej:

"Przyjaciółki" 13. sezon – co się wydarzy?

Już wiemy, że w 13. sezonie na plan nowych odcinków serialu "Przyjaciółki" powróciła Anita Sokołowska, a to znaczy, że raczej można być spokojnym o przyszłość Zuzy - bohaterka na szczęście przeżyje. Ale jak dalej będzie układać się jej życie? Tego nie wiemy, poza tym, że na jej drodze pojawi się nowa postać, w którą wcieli się Tamara Arciuch. Będzie jej przyjaciółką czy wrogiem? O tym przekonamy się już po przerwie sezonowej serialu.

Co więcej, do Pawła (Bartek Kasprzykowski) powróci Anka. To para, która stale przeżywa wzloty i upadki, ale widzowie nieustannie im kibicują. Ciekawie zapowiada się też wątek Patrycji. W ostatnim odcinku 12. sezonu Patrycja i Wiki miały wypadek samochody. Rozzłoszczona Wiki, która nie mogła pogodzić się, że Wiktor, będący ojcem jej dziecka, powrócił do Patrycji, chciała się zemścić. Mówiąc wprost - postanowiła zabić Patrycję. Wcisnęła pedał gazu do dechy i spowodowała wypadek samochodowy! Czy kobiety przeżyją? Wszystko wskazuje na to, że wypadek przeżyje jedynie Patrycja, a Wiki umrze w szpitalu. Mimo to wygląda na to, że lekarzom uda się jedynie uratować życie jej dziecka, którym po wszystkim zajmie się... Patrycja.

"Przyjaciółki" 13. sezon – kiedy premiera?

Nowe odcinki "Przyjaciółek" na Polsacie obejrzymy po przewie sezonowej serialu – już na wiosną 2019 roku. Będziecie oglądać kolejną odsłonę serialu?