Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki"? Jak co tydzień, scenarzyści przygotowali dla widzów wiele niespodzianek i nieoczywistych sytuacji, które wydarzą się w życiu ich ulubionych bohaterów. Paweł (Bartek Kasprzykowski) zaprosi Ankę (Magdalena Stużyńska – Brauer) na randkę. Inga (Małgorzata Socha) pozna matkę Maksa (Mateusz Janicki). Patrycja (Joanna Liszowska) zaproponuje Wiktorowi (Paweł Deląg) zrobienie testu DNA, by miał pewność, że jest biologicznym ojcem Klary (Maja Sliwińska). Chris (Łukasz Konopka) umówi się z Zuzą (Anita Sokołowska) przed wyjazdem do Stanów.

Przyjaciółki: streszczenie i zwiastun odcinka

Paweł zrozumiał, że może stracić Ankę. Teraz postara się zrobić wszystko, aby pokonać kryzys w ich związku. "- Tak pomyślałem, że fajnie by było, gdybyśmy gdzieś razem poszli" – zaproponuje Ance i natychmiast doda: "- Masz czas dziś wieczorem?" W rezultacie, Anka i Paweł spędzą miły czas na randce.

W poprzednim odcinku Inga próbowała wzbudzić zazdrość w Maksie. Co teraz wymyśli? Postanowi go nie lada zaskoczyć i przy okazji pozna jego mamę! Jak kobieta zareaguje na widok Ingi?  "- A ja wiedziałam, że Maksio się z kimś spotyka" – zdradzi Indze mama Maksa i doda: "- Maksio szukał swojej drugiej połówki i ja się tak cieszę, że ty się nim zaopiekujesz!"

Z kolei przed Anką pierwszy lot w roli stewardessy! Jak poradzi sobie w nowej roli?

Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z najbliższego odcinka „Przyjaciółek”. Emisja w czwartek 25 kwietnia o 21:10 w Polsacie.