Serial "Przyjaciółki" w każdym sezonie dostarcza nam niespodziewanych zwrotów akcji, zaskakujących przygód bohaterów oraz wprowadza do ich życia nowe postaci. Nie inaczej będzie w czternastym sezonie serialu, który zobaczymy na antenie telewizji Polsat już jesienią. Do obsady dołączy popularna aktorka znana widzom z takich filmów, jak "Sztuka kochania", "Miasto 44" czy seriali "M jak miłość" i "Komisarz Alex". 

"Przyjaciółki" sezon 14. - Maria Pawłowska dołączy do obsady

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska. Aktorka wcieli się w postać Kaliny – niani, która pojawi się w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), by pomóc im w opiece nad dziećmi, jednak nie będzie to jej jedyne zajęcie. Kalina skrywa bowiem pewien sekret, o którym nikt nigdy nie powinien się dowiedzieć.

Jak na dotychczasowe życie Patrycji i Wiktora wpłynie pojawienie się Kaliny? Czy sprawdzi się jako niania, a może nie będzie to jej jedyna rola? O tym wszystkim przekonamy się jesienią, a już teraz można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu z udziałem Marii Pawłowskiej. Obejrzycie je w naszej GALERII.