Whisky and Wine Place oficjalnie otworzyło kolejną przestrzeń dla koneserów ekskluzywnych alkoholi.

Przybyli goście mogli podziwiać 4,5 metrowe, imponujące regały, uginające się pod ciężarem ponad dwóch tysięcy eksponatów, alkoholi całego świata. 

Wśród wielu gości degustujących najwyższej klasy whisky i wina spotkać można było nie tylko koneserów alkoholi czy znanych eventowców ale również wielkich miłośników tańca. 

Robert Kochanek na nietuzinkowej ściance prezentował się nad wyraz dostojnie. Widać było, że dobrze się czuje we wnętrzach przepełnionych cygarowym dymem. Rafał Maserak wraz ze swoją życiową partnerką choć wpadł na chwile by uścisnąć dłoń samych właścicieli, zdecydowanie wybrali kącik z winami. Całość imprezy uświetniał Dj i przepiękne hostessy. 

Whisky And Wine Place

Od początku powstania Whisky and Wine Place założyciele starali się  stworzyć wyjątkowe miejsce z niezwykłą atmosferą. Miejsce, w którym godzinami, z przyjemnością, można debatować nad urokami wina i whisky i rozkoszować się wolno płynącym cygarowym dymem. Zastawili półki ponad tysiącem różnych butelek whisky, ponad tysiącem win, szampanów, armagnaców, koniaków, bourbonów i miodów pitnych. Wypełnili humidory wonnymi cygarami, w ozdobnych gablotach wyeksponowali najcenniejsze whisky. 

Po siedmiu latach działalności pierwszego sklepu  otworzyli drugi lokal, a po kolejnych dwóch latach trzeci aby klienci z dalszych części Warszawy mieli do nich zawsze  blisko. Lokale Wyłożone litym drewnem, z duża ilością ozdob, zauważyć można mapy Szkocji i  gramofon. Wszystko to po to, aby przekraczając próg sklepu, poczuć się tak, jakbyś wszedł do baśniowej krainy, gabinetu osobliwości. Od początku założeniem było, żeby każdy  klient czuł się wyjątkowo. 

Oprócz sklepów firma prowadzi również degustacje whisky i win, cygar, nalewek, czekolad i innych delikatesów aby szerzyć wiedzę i miłość do wytwornych trunków i niebanalnych smaków. 

Znajdziecie ich na Woli (ul. Jana Kazimierza 30) i na Mokotowie (ul. Bergamotki 3). Pradze (Minska23). Z pewnością warto chociaż raz, ich odwiedzić i dać się oczarować podczas degustacji. Ponad 300 otwartych butelek czeka właśnie na Was.