Telewizyjna Dwójka świętuje w tym roku 45 urodziny. Z tej okazji uwielbiany przez widzów program "Pytanie na Śniadanie" dostał prezent w postaci nowego studia, nowego logo, a także nowej pary prowadzących.

W sezonie jesienno-zimowym, od poniedziałku do soboty aż przez trzy godziny, od 8:00 do 11:00, budzić będą widzów: Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Monika Zamachowska i Łukasz Nowicki oraz powitana z otwartymi ramionami na pokładzie Marcelina Zawadzka , którą widzowie zobaczą w parze z Tomaszem Wolnym.

- Mam ogromne szczęście, że będę uczyła się dziennikarskiego rzemiosła od Tomka i pozostałych prowadzących. Muszę przyznać, że na początku ani on ani ja nie wiedzieliśmy, że zostaniemy śniadaniową parą. To wielka niespodzianka. Choć jestem życiową sową, która najwyższe obroty osiąga wieczorem, to jednak na pytanie, czy gotowa jestem na wyzwanie jakim niewątpliwie jest pobudka o 4:30 rano, odpowiedziałam, tak! Telewizja to fantastyczna przestrzeń rozwoju, a po pierwszej kawie świat nabiera kolorów i tempa! Cóż mogę dodać, pięknie jest budzić się dla widzów - przyznała Marcelina Zawadzka.

W "Pytaniu na Śniadanie" widzowie zobaczą także lubiane i sprawdzone cykle, które prowadzą Alicja Resich-Modlińska, Maria Czubaszek, Mariola Bojarska-Ferenc, Mikołaj Roznerski, Konrad Gaca i Jolanta Kwaśniewska.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się gwiazdy "PnŚ" na konferencji prasowej!