Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytania na śniadanie", zastępując w tym miejscu Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy'ego. Telewizyjny debiut gospodarzy poprzedziły zaskakujące oskarżenia Tamary wobec Telewizji Polskiej - blogerka wyznała, że pracodawca chciał, aby dzieliła się z nim swoimi zarobkami z działalności w mediach społecznościowych, a ona sama czuła się "terroryzowana". Jej wyznanie zaskoczyło część widzów, którzy nie ukrywali, że będą tęsknili za duetem Perea - El Gendy. Z kolei pozostała część publiczności cieszyła się na zmiany i była ciekawa, jak w roli prowadzących poradzą sobie Cichopek i Kurzajewski.

Ile Katarzyna Cichopek zarobi w "Pytaniu na śniadanie"?

Debiut Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego bardzo spodobał się TVP i, jak donosi "Super Express", władze stacji są zadowolone z wprowadzonych zmian. Nowi prowadzący otrzymali ponoć iście gwiazdorskie gaże. Według tabloidu, aktorka za miesiąc pracy przy programie śniadaniowym, będzie zarabiała więcej niż w serialu "M jak Miłość". Za prowadzenie "Pytania na śniadanie"  Katarzyna Cichopek ma otrzymywać 25 tys. zł miesięcznie!

Według informatorów tabloidu, za pracę na planie telenoweli i śniadaniówki, Cichopek zarobi łącznie pół miliona złotych w zaledwie pół roku.