Daniel Kuczaj, bo tak naprawdę nazywa się Qczaj, to jeden z najpopularniejszych trenerów w Polsce. Znany jest nie tylko ze swojego poczucia humoru i chwytliwych tekstów motywacyjnych, ale także z ogromnego dystansu do swojego pochodzenia, przeszłości i wyglądu. To właśnie tym zaskarbił sobie sympatię setek tysięcy internautów w Polsce, zwłaszcza kobiet. Stał się na tyle popularny, że Telewizja Polsat postanowiła go zaprosić do 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jego życie prywatne jest jednak niemniej ciekawe, co jego życie zawodowe. Sprawdź, co o nim wiemy już teraz poniżej.

Qczaj - wiek, wzrost

Daniel Kuczaj przyszedł na świat 1 lutego 1987 roku. W 2019 skończył więc 32 lata. Nie jest żadną tajemnicą, że Qczaj jest dość niskim mężczyzną - ma tylko 1,63 m wzrostu.

Qczaj o mamie i tacie

Qczaj nie ukrywa, że miał trudne dzieciństwo. - Wiem, jak czuje się dziecko, które jest poniżone - wyznał w 2018 roku w programie "TVN Uwaga". Ojciec Daniela Kuczaja jest alkoholikiem, a jego mama wyjechała na stałe do Chicago. Został wtedy w Polsce sam. Pomagał babci wychowywać młodsze siostry. O swojej relacji z rodzicami Daniel Kuczaj opowiedział ostatnio więcej w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą w "Skandalistach" w Polsacie.

- Sorry, ale słowo "mama: jest dla mnie czymś co... To kobieta, która tyle przeszła w życiu. Widziałem niejedno jak byłem dzieckiem. Nie dam sobie odebrać prawa do mówienia o tym. Nie chcę robić ze swojego taty tyrana, bo niestety dzisiaj rodzina od strony ojca próbuje mi zarzucić, że próbuję z niego zrobić złego człowieka - powiedział Qczaj.

Zobacz zdjęcia Qczaja i jego mamy w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z Gwiazdami 2019 - znamy wszystkie pary 9. edycji [UCZESTNICY]