Związek Quebonafide i Natalia Szroeder budzi niemałe kontrowersje. Fanów początkowo najbardziej dziwił fakt, że wizerunki dwójki mocno ze sobą kontrastują - Szroeder (24) uchodzi za "grzeczną dziewczynę", a Quebonafide (28) ma opinię "niepokornego rapera". Plotki na temat ich związku zaczęły się od zdjęcia, które dodał na Instagram brat Natalii na początku 2018 roku - to wtedy po raz pierwszy zobaczyliśmy parę razem. Później fotoreporterzy zrobili im zdjęcia na kilku "randkach", a Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z zakochanymi z Open'er Festival. Mimo zainteresowania, jakim darzą ich fani, oni sami trzymają swój związek w tajemnicy, a o uczuciach najczęściej śpiewają w piosenkach.

Quebonafide i Natalia Szroeder są zaręczeni?

I chociaż przez jakiś czas o ich związku prawie nie mówiło się w mediach, teraz Quebo i Szroeder znów trafili na strony główne plotkarskich portali. Wszystko za sprawą wywiadu rapera z Kubą Wojewódzkim. 28-latek był pierwszym gościem internetowego show dziennikarza "250m2 Kuby Wojewódzkiego", który zadebiutował w Player.pl. Opowiedział o swoim związku z wokalistką, a także nie zaprzeczył, że... jest z nią zaręczony!

- Chyba nawet twoja narzeczona uważa cię za lekkiego zj*ba - usłyszeliśmy od Wojewódzkiego. - Tak może być, no ja też się za takiego trochę uważam - odpowiedział tylko Quebonafide i kontynuował wypowiedź o nowej płycie.

Czy to oznacza, że para szykuje się już do ślubu? Jeśli tak, to serdecznie gratulujemy!