Quebonafide i Natalia Szroeder prawdopodobnie znają się o wiele dłużej niż się wszystkim zdawało. Raper wymienia piosenkarkę z imienia i nazwiska w jednej z piosenek na płycie "Soma 0,5 mg", czyli jego wspólnym projekcie z Taco Hemingwayem, który aktualnie bije rekordy popularności w internecie. Zdaniem wielu fanów może to być nie tylko ostateczne potwierdzenie ich romansu. To właśnie relacja z Natalią Szroeder była przyczyną rozstania Quebonafide i Roksany, jego wieloletniej dziewczyny? Do takich śmiałych wniosków dochodzi część słuchaczy po przeanalizowaniu tekstów utworów na albumie duetu Taconafide. Sprawdź, co Quebo rapuje w kawałku "Visa":

Pod łóżkiem miałem CKMa z Wojciechowską
Może przez to właśnie przeleciałem cały świat
By zrozumieć, że mam w głowie kosmos
Ty ją znowu tracisz dla mnie jestem Brad Pitt 7
Siedzę i przeglądam story od Natalii Szroeder

Choć plotki o romansie Quebonafide i Natalii Szroeder pojawiły się dopiero pod koniec marca, wygląda na to, że tych dwoje poznało się jednak zdecydowanie wcześniej. Proces powstawania albumu trwa przecież co najmniej kilka miesięcy. Niektórzy zaczęli podejrzewać więc, że Quebonafide mógł wręcz zostawić Roksanę dla Natalii Szroeder. Na krążku nie zabrakło też bowiem wzmianek o byłej partnerce rapera. Oto fragment utworu "Nóż", w którym Quebo zdaniem niektórych internautów sugeruje swoją niewierność wobec byłej dziewczyny:

Byłem jak Brutus wbiłem ci w plecy nóż
Mogliśmy razem iść przez piekło, razem przez czyściec, razem przez każdy raj
Więc powiedz mi, co we mnie pękło, że chciałem inne, że chciałem znów być sam
Puste życie odkąd nie mam już o kogo walczyć

Fani Quebonafide i Natalii Szroeder przesadzają w interpretacji tekstów utworów na nowej płycie rapera? Nas ciekawi, czy Natalia Szroeder również zdecyduje się nagrać piosenkę o Quebonafide. Zdjęcia Quebo, Natalii i Roksany znajdziecie w naszej GALERII >>>