Natalia Szroeder i Quebonafide to bardzo zaskakujący związek w polskim show-biznesie. Okazuje się jednak, że artystka postrzegana do tej pory jako bardzo grzeczna osoba, przy swoim nowym partnerze zaczyna pokazywać pazurki. Sporym zaskoczeniem dla fanów 22-latki był już opublikowany w marcu teledysk do jej najnowszego singla "Parasole", w którym piosenkarka zaprezentowała swój nowy, odważniejszy i seksowniejszy wizerunek. To jednak nie wszystko. Zmiany w zachowaniu Natalii Szroeder dostrzegają teraz podobno także jej znajomi. Jak donosi "Fakt", nowy chłopak młodej gwiazdy odsuwa ją od przyjaciół.

- Znajomi Natalii martwią się, że Kuba w błyskawicznym tempie zamknął ją w złotej klatce. Całkiem straciła dla niego głowę i każdą wolną chwilę spędzałaby tylko z nim. Przestała nawet odbierać telefony od dawnych przyjaciół - zdradza koleżanka Szroeder w rozmowie z tabloidem.

ZOBACZ: NATALIA SZROEDER komentuje plotki o związku z Quebonafide [ZDJĘCIA]

Natalia Szroeder przez Quebo traci znajomych?

Bliscy Natalii Szroeder podobno martwią się, że Quebo ma nią zły wpływ. Choć para spotyka się ze sobą dopiero od około miesiąca, to przyjaciele już dostrzegają pewne negatywne skutki jej nowej relacji.

Gdy ktoś pyta się o jej związek z Kubą, szybko ucina, że to jej życie i nie chce słuchać na ten temat niczyjej opinii. Jej znajomi jej nie poznają, bo zawsze była duszą towarzystwa. Zaczynają się o nią martwić - wyjaśnia donosicielka gazety.

Przypomnijmy, że artyści na razie oficjalnie nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli wprost, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zdjęcia Natalii Szroeder i kontrowersyjnego rapera Quebonafide znajdziecie w naszej GALERII >>>

SPRAWDŹ TEŻ: TATUAŻE QUEBONAFIDE i ich znaczenie, zdjęcia i objaśnienia [GALERIA]