Na ten moment czekali nie tylko najwierniejsi fani Quebonafide. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów właśnie powrócił do swojego "starego" wizerunku. 1 kwietnia na YouTube ukazał się wideoklip do premierowego utworu "Szubienicapestycydybroń", w którym Kuba Grabowski w końcu odsłania swoje zakrywane przez ostatnie miesiące tatuaże i symbolicznie kończy okres metamorfozy w ugrzecznioną wersję samego siebie sprzed lat.

Quebonafide pokazuje, jak zakrywał tatuaże

Metoda zakrycia tatuaży to jednak niejedyna tajemnica odkryta w nowym teledysku Quebonafide. Wiemy już także czemu służyło zagadkowe nagranie "CTK Creeps", w którym raper oprowadza widzów po swoim domu. Quebo zaszyfrował w nim pewną wiadomość, ale dopiero dziś wszystko stało się jasne. Artysta przekaże milion złotych otrzymany od Allegro na cele charytatywne.

- Całą tę kwotę postanowiłem przeznaczyć na cele charytatywne: zakup instrumentów muzycznych dla dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, wsparcie dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie na zakup nowych boksów, zakup aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków na potrzeby Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz remont i wyposażenie siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie, zajmującego się opieką nad dziećmi pochodzącymi z rodzin dotkniętych ubóstwem, niewydolnością wychowawczą rodziców oraz problemami alkoholowymi. Pozostałe środki wesprą ogólnopolskie działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę- mówi raper.

Zobacz teledysk Quebonafide do utworu "Szubienicapestycydybroń" z jego nowej płyty "Romantic Psycho" już teraz poniżej:

ZOBACZ TEŻ: Tatuaże Quebonafide i ich znaczenie, zdjęcia i objaśnienia [GALERIA]