Nie od dziś wiadomo, że Quebonafide jest wielkim fanem futbolu. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, a prywatnie partner piosenkarki Natalii Szroeder, spełnia się nie tylko jako kibic i komentator, ale także jako zawodnik - parę lat temu zagrał nawet w meczu o Puchar Polski.

Pasja do piłki nożnej znajduje także odzwierciedlenie w jego twórczości. W tekstach utworów 29-latka aż roi się od nawiązań do świata tego popularnej dyscypliny sportu - znajdziecie je na praktycznie każdym albumie z dyskografii Quebo, od "Eklektyki" sprzed ośmiu lat po "Romantic Psycho" z ubiegłego roku. Trudno się więc dziwić, że Kuba Grabowski, bo tak naprawdę nazywa się raper, postanowił w szczególny sposób uczcić odbywające się właśnie Euro 2020.

Akcja Quebonafide - wsparcie polskiej reprezentacji Blind Football

Na oficjalnej stronie wytwórni Quebonafide - QueQuality można zamówić w przedsprzedaży limitowane piłkarskie koszulki. Cały dochód ze sprzedaży oraz dodatkowe 10% wytwórnia przeznaczy na wsparcie reprezentacji Polski w piłce nożnej osób niewidomych w przygotowaniu do Mistrzostw Europy w Bukareszcie.

W pracach nad projektem koszulki wzięły udział dzieci z Akademii Piłkarskiej Orzeł Źlinice. Przedsprzedaż piłkarskich koszulek z logo QueQuality dostępna jest na stronie: https://queshop.pl/quequality-clth-2/quequality-football-tee.

Warto dodać, że QueQuality aktywnie wspiera opolski klub LZS Orzeł Źlinice oraz przylegającą do niego akademię piłkarską. Od początku maja w ufundowanych przez wytwórnię koszulkach trenują zawodnicy z grupy żaków, a także seniorska drużyna Orzeł Źlinice.

SPRAWDŹ TEŻ: Quebonafide pokazuje, jak zasłaniał tatuaże i przekazuje milion złotych na cele charytatywne