Quentin Tarantino nakręci film o żonie Romana Polańskiego, Sharon Tate! Już niedługo ruszą zdjęcia do nowego filmu Tarantino, opowiadającego o słynnej "Rodzinie", czyli sekcie założonej przez Charlesa Mansona, której członkowie podczas nocnej obławy na ekskluzywną willę Polańskiego zamordowali 9 osób, w tym właśnie ciężarną żonę Romana Polańskiego, aktorkę Sharon Tate. I choć to tragiczne zajście miało miejsce w 1969 roku, to jego okoliczności po dziś dzień są owiane aurą tajemnicy. A Manson wciąż przebywa w więzieniu. Kto zagra Mansona, Tate i Polańskiego?

ZOBACZ: MAJA OSTASZEWSKA zagra Edytę Górniak w filmie? Aktorka komentuje! [WIDEO]

Quentin Tarantino rozmawia już z potencjalnymi odtwórcami głównych ról. W tym gronieznaleźli się m.in. zdobywcy Oscarów - Jennifer Lawrence i Brad Pitt, oraz poszukuje studia, które sfinansuje ten projekt na spółkę z The Weinstein Company, należącą do Harveya i Boba Weinsteinów. Bracia od lat pracują z  Quentinem Tarantino i to oni wyprodukowali jego największe kinowe hity.

Informacja o nowych planach projektowych Tarantino jest o tyle zaskakująca, że reżyser nigdy do tej pory nie sięgał po materiał oparty na faktach. Jednym z najważniejszych wątków kolejnej produkcji reżysera ma być atak na willę Romana Polańskiego, w wyniku którego 9 sierpnia 1969 roku zginęła ciężarna żona reżysera, Sharon Tate, oraz czworo jej przyjaciół, których zaprosiła tej nocy na małe przyjęcie. Dwa lata później zarówno Mansona, jak i kilku członków jego sekty dosięgnął wymiar sprawiedliwości i cała banda została skazana na dożywocie. Charles Manson do dziś przebywa w więzieniu. Choć regularnie ubiega się o ułaskawienie, to rodzina Sharon Tate, w tym jej matka i siostra, nigdy do tego nie dopuszczą.

Kiedy ruszą zdjęcia do nowego filmu QuentinaTarantino? Dokładnej daty jeszcze nie potwierdzono, choć wstępnie mówi się o wakacjach przyszłego roku. Wiadomo za to, że reżyser chce zaangażować do projektu takie sławy jak Brad Pitt, który miałby zagrać detektywa prowadzącego śledztwo, oraz Margot Robbie, którą reżyser najchętniej widziałby w roli Sharon Tate. Żona Romana Polańskiego była prawdziwą pięknością! Miała przed sobą wielką karierę filmową.

Film o grupie Charlsa Mansona ma być dziewiątym w dorobku Tarantino. Reżyser zarzeka się, że po dziesiątym przejdzie na emeryturę. Ciekawe zatem, czy kultowy reżyser ma już pomysł na obraz, który ma zamknąć jego reżyserką karierę. Czy film o Sharon Tate faktycznie dojdzie do skutku i co na to wszytko Roman Polański, który wkrótce po tych tragicznych wydarzeniach na stałe wyprowadził się ze Stanów Zjednoczonych...? Myślicie, że będzie chciał zablokować pomysł swojego kolegi z branży? Czy może raczej wesprze go, chcąc przypomnieć ten makabryczny mord na jego ówczesnej żonie...?