Quentin Tarantino i jego żona, Daniella Pick, zostali rodzicami! Twórca "Pulp Fiction" i "Django" oraz izraelska piosenkarka poznali się w 2009 roku w Izraelu, gdy Tarantino promował swój głośny film "Bękarty wojny". Już wtedy zakochali się w sobie, ale ich związek nie trwał długo. Zerwali ze sobą i ponownie zeszli w 2015 roku, po tym jak reżyser rozstał się ze swoją ówczesną dziewczyną, kostiumograf Courtney Hoffman. Tarantno oświadczył się Pick latem 2017 roku, a rok później para powiedziała sobie "tak". Był to pierwszy ślub zarówno reżysera, jak i jego wybranki. 

Quentin Tarantino został ojcem

Teraz serwis TMZ poinformował, że Tarantino i Pick po raz pierwszy zostali rodzicami i nie posiadają się z radości. Wokalistka urodziła chłopca 22 lutego 2020 roku w Tel Avivie. Na razie nie wiadomo, jak para postanowiła dać mu na imię. 

Kim jest żona Quentina Tarantino? Daniella Pick przyszła na świat 21 listopada 1983 roku w mieście Ramat ha-Szaron w Izraelu. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła na początku lat dwutysięcznych. Zaczynała od występowania w duecie ze swoją siostrą, Sharoną. Największy rozgłos dał im singiel "Hello, Hello", z którym startowały w izraelskich preselekcjach do Eurowizji 2005. Aktualnie nagrywa i występuje jako solowo artystka. Warto dodać, że świeżo upieczona żona Quentina Tarantino to córka sławnego izraelskiego piosenkarza - Tzvika Pick w latach 60. i 70. był jednym z najpopularniejszych artystów w Izraelu. Daniella Pick spełnia się także w roli modelki

Zdjęcia Tarantino i jego żony obejrzycie w GALERII.

Gratulujemy!