Pamiętacie jak Samatha z Sexu w Wielkim Mieście 2 pokazała się na czerwonym dywanie w tej samej sukience co nastoletnia wówczas Miley Cyrus? Niektórzy nazwą to największą wpadką wieczoru, ale na innych nie zrobi to żadnego wrażenia. W końcu wyczucie stylu to podstawa.

Polskie gwiazdy zdają się nie zważać na to, czy dana osoba pojawiła się w tej samej stylizacji na czerwonym dywanie. W naszym kraju nie jest to uważane za faux pas. Dlaczego? Bardzo rzadko dochodzi do takich sytuacji, by na jednej imprezie dwie gwiazdy były w identycznych sukniach. Gwiazdy w Ameryce mają na to sposób. Kreacja Anny Hathaway na gali Oscarów 2013 została okrzyknięta najbrzydszą kreacją wieczoru. Dlaczego? Aktorka wytłumaczyła, że miała założyć kreację Prady, ale w ostatniej chwili założyła suknię od Valentino, ponieważ… okazało się, że ktoś na galę wręczenia Oscarów założy prawie identyczną kreację (przypominamy, była to Nicole Kidman). Niestety wybór Hathaway był wyjątkowo nietrafiony, ale wielu twierdzi, że większą wpadką okazałaby się gdyby świadomie założyła podobną kreację. Jak wygląda ta sytuacja na polskim rynku?

Takie same sukienki gwiazd

W polskim show-biznesie nie jest to bardzo zauważalne, choć wiadomo – zdarza się. Gwiazdy starają się unikać pojawiania się w identycznych kreacjach na tej samej gali, co ich koleżanki. To jednak nie znaczy, że takie sytuacje nie mają miejsca. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka par gwiazd, które miały na sobie te same kreacje. Która z nich lepiej się prezentuje w danej stylizacji?

Joanna Krupa i Paulina Drażba czy Anna Oberc i Katarzyna Burzyńska

Joanna Krupa pojawiła się kilka dni temu na wręczeniu nagród Elle Style Awards w czarnej krótkiej sukience od Elisabetty Franchi. Do tego modelka dobrała kolczyki od Lilou. W tej samej kreacji na czerwonym dywanie podczas pokazu mody marki Tomaotomo zaprezentowała się Paulina Drażba.  W identycznych kreacjach zaprezentowały się również Anna Oberc i Katarzyna Burzyńska. Obie panie zdecydowały się na kwiatową hippisowską sukienkę do ziemi od Mint and Berry. Obie panie dobrały do niej brązowe torebki – Anna Oberc zdecydowała się na taką w formie kopertówki,  z kolei Kasia Burzyńska postawiła na taką na długim pasku.

Joanna Racewicz i Anna Samusionek czy Paulina Sykut-Jeżyna i Małgosia Socha

Na identyczne koronkowe zestawy zdecydowały się Joanna Racewicz i Anna Samusionek. Prezenterka i aktorka do tak bogatych kompletów dobrały skromne dodatki. Joanna Racewicz miała malutką kopertówkę w kolorze granatu, zbliżonym do koloru koronkowego zestawu, a Anna Samusionek, by trochę przełamać ciemny kolor kreacji zestawiła go ze srebrną kopertówką. W tym samych granatowych długich sukniach od Bizuu pokazały się także Paulina Sykut-Jeżyna oraz Małgosia Socha. Paulina Sykut- Jeżyna miała na sobie tę suknię na jesiennej ramówce Polsatu, a Małgorzata Socha na Dniu Dziecka z Apart i Disney.

Kasia Zielińska i Paulina Drażba czy Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar-Kochańska

Na spotkaniu, promującym współpracę marki Avon z Kenzo Takadą pojawiła się Kasia Zielińska, która miała na sobie różową krótką sukienkę z kwiatowym wzorem od Emente. Do tego dobrała czarny pasek i kolorową biżuterię. W identycznej kreacji zaprezentowała się dzień wcześniej Paulina Drażba, która miała na sobie tę kreację na otwarciu showromu tej marki. Również Małgorzata Foremniak i Kamilla Baar- Kochańska zdecydowały się na te same garnitury od Marca Caina.

Która z pań lepiej się prezentuje?