Z jednej strony Jake Gyllenhaal, dobrze zbudowany przystojniak o tajemniczym spojrzeniu, były Kirsten Dunst i gwiazda takich hitów kinowych jak „Donnie Darko”, „Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej”, „Zodiak” czy „Bracia”… Z drugiej, Rachel Bilson, śliczna pin-up girl o pięknych oczach, była dziewczyna Adama Brody`ego, fanka najnowszych trendów w modzie, obsadzana najczęściej w rolach lolitek w serialach telewizyjnych. Te trzydziestoletnie serca złamane w Hollywood, odnalazły się ku uciesze ich samych i naszej!

Nieutulony w żalu po bolesnym rozstaniu z Reese Witherspoon, z którą planował ślub i rodzinę, Jake Gyllenhaal okazał się wrażliwy na niedolę Rachel Bilson, będącej świeżo po rozstaniu z Hayden Christensen. Zaangażowana do sagi „Gwiezdne wojny” od 2007 roku, zachwycająca brunetka w ubiegłym miesiącu zerwała zaręczyny… (jej wybranek podobno ostatecznie wolał od niej Sophie Monk, seksbombę i byłą partnerkę Jude`a Law i Benji Madden). Nadążacie jeszcze?

Dowiadując się, że bohaterka „Życia na fali” jest w rozpaczy, charyzmatyczny aktor z „Brokeback Moutain” pośpieszył z pomocą. Gwiazdor natychmiast skontaktował się z aktorką poprzez jej agenta. Strzała amora dosięgła tych rozbitków miłości: aktorzy flirtowali unikając ciekawskich spojrzeń i fleszy paparazzich, obdarzali się czułymi gestami i organizowali wypady tylko we dwoje… „Starali się być dyskretni, ale wygląda na to, że są razem” zdradziła osoba z ich otoczenia portalowi Hollyscoop. Życzymy im w każdym razie dużo szczęścia…