W czwartek poznaliśmy nazwisko kolejnej osoby, która już jesienią zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Do Oliwii Bieniuk, Sylwii Bomby, Kingi Sawczuk oraz Denisa Urubko dołączył właśnie Radek Liszewski, lider i wokalista zespołu Weekend. 

Ten gentleman z muzyką i tańcem ma wiele wspólnego! Czas na ujawnienie kolejnej gwiazdy 12. edycji "Tańca z gwiazdami" - Radek Liszewski, lider zespołu Weekend - czytamy na oficjalnym profilu "TzG" na Instagramie.

TYLKO U NAS: Edyta Herbuś radzi Oliwii Bieniuk i Denisowi Urubko: "Niech skupią się na tańcu, a nie na tym, że wchodzą do show-biznesu"

Kim jest Radek Liszewski?

Radosław Liszewski to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki rozrywkowej w Polsce. Od 1997 roku stoi na czele zespołu Weekend, w którym pisze teksty, komponuje, a także jest głównym wokalistą. Największą popularność przyniósł mu głośny hit disco polo "Ona tańczy dla mnie". Utwór obecnie ma ponad 128 mln wyświetleń na YouTube. 

Prywatnie jest mężem Doroty Liszewskiej, którą poznał jeszcze w czasach szkolnych. W 2020 r. małżeństwo obchodziło swoje srebrne gody. Na co dzień mieszkają w Sejnach, rodzinnej miejscowości muzyka. Mają dwóch synów - Norberta i Jakuba. 

Myślicie, że Radek ma szansę na Kryształową Kulę?

Z ARCHIWUM GALI: Radek Liszewski - On tańczy dla rodziny!