Radek Pestka, zwycięzca Top Model, na łamach magazynu "Glamour" postanowił opowiedzieć o dzieciństwie. Model o nietypowej urodzie wspomina, że z powodu wyglądu, rówieśnicy wielokrotnie mu dokuczali. 

Radek Pestka wygrał program, wykorzystując jako atut swoją nietypową urodę. Niestety, twarz "high fashion", która umożliwiła mu wygraną, przez lata była przyczyną problemów. Model wspomina, jak przez lata był obiektem kpin ze strony rówieśników. Co więcej, okazuje się, że były one tak dotkliwe, że doprowadziły go do... myśli samobójczych.

- Do facetów mam uraz jeszcze z czasów gimnazjum. To w ogóle był fatalny czas dla mnie. Dużo płakałem, miałem myśli samobójcze. Przez długie do ramion włosy chłopcy mnie wyśmiewali. Zabawne, bo gdy je ściąłem, ich agresja wobec mnie jeszcze się wzmogła. Tym razem byli zazdrośni, bo zaczęły się mną interesować dziewczyny. Od tamtej pory jestem do facetów nieufny. - mówi Radek Pestka.

Radek Pestka zdradził jeszcze jeden szczegół. Zwycięzca programu twierdzi, że jego dawni "koledzy" z gimnazjum, z chwilą gdy stał się znany, zmienili do niego nastawienie.

- Odzywają się cały czas, ale najczęściej nie jest to ani fajne ani szczereZależy im na kontakcie z osobą publiczną, a nie na mnie, na Radku. To niesamowite, jak popularność działa na innych. Za plecami mnie obgadują, ale gdy widzą mnie na żywo, proszą o wspólne zdjęcie - przyznaje.

19-letni model już zapowiedział, że jego marzeniem jest zostanie blogerem modowym. Czy Radkowi Pestce uda się spełnić największe marzenie?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Radek Pestka - "Chcę być blogerem modowym!" [WIDEO]