Radosław Majdan zabrał głos w sprawie głośnego konfliktu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Jak można się było domyślać, mąż prowadzącej "Projekt Lady" oczywiście stanął po stronie swojej ukochanej i jednocześnie ostro skrytykował Kingę Rusin. Majdan wprost sugeruje, że gwiazda "Dzień Dobry TVN" atakuje jego żonę, aby rzekomo wypromować markę naturalnych kosmetyków, których jest współwłaścicielką. Co więcej, daje też do zrozumienia, że Kinga Rusin pod pretekstem walki o prawa zwierząt chce wywołać korzystny dla siebie szum medialny.

 - Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! - pyta retorycznie Radosław Majdan w swoim wpisie na Instagramie.

Majdan komentuje wpis Rusin o Rozenek

To jednak nie wszystko. Radosław Majdan wytknął Kindze Rusin, że podobno sama nie do końca stosuje się do wszystkich zaleceń organizacji zajmującej się ochroną praw zwierząt PETA, na którą powołuje się w swoich postach atakując Małgorzatę Rozenek. Co więcej, były członek polskiej kadry w piłce nożnej apeluje też do Kingi Rusin, aby nie mieszała do tej sprawy jego teścia. Przypomnijmy, że ojciec Małgorzaty Rozenek to znany ekonomista Stanisław Kostrzewski, były skarbnik Prawa i Sprawiedliwości oraz główny doradca gospodarczy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

- A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera - wspiera swoją żonę Radosław Majdan.

Post Radosława Majdan na Instagramie na temat wpisu Kingi Rusin opatrzony zdjęciami dziennikarki to zdecydowanie dłuższa i bardziej wyczerpująca reakcja niż post samej Małgorzaty Rozenek, która skwitowała "atak" swojej koleżanki ze stacji TVN na Instagramie jedynie dwoma zdaniami.

Zdjęcia całej trójki znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK odpowiada Kindze Rusin. Jej słowa zaskakują!