Kuba Wojewódzki udzielił bardzo mocnego wywiadu magazynowi Playboy, w którym wypowiedział się o kolegach z telewizji TVN. Skomentował m.in. postawę Michała Piróga, opowiedział o swoim stosunku do Agnieszki Szulim, wspomniał o Karolinie Korwin Piotrowskiej, ale w najostrzejszych słowach odniósł się do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana:

Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego.

Wojewódzki poinformował też, że Majdan gra nie fair i zasugerował, że nie jest uczciwy, bo zdradzał swoją drugą żonę - Dodę. Jak zdradził, Doda opowiadała mu o nagraniach rejestrujących szczegółowo zdrady Majdana.

ZOBACZ:Doda w szczerym i dojrzałym wywiadzie: Nie żałuję żadnego swojego związku. Ja nie zdradzałam, to mnie zdradzano!

Na odpowiedź Rozenek i Majdana nie trzeba było długo czekać. W środę, tuż po emisji show Azja Express, Małgorzata Rozenek poinformowała, że Kuba Wojewódzki może się spodziewać procesu:

Z kolei dziś rano sprawę skomentował też Radosław Majdan. Tak Majdan napisał na swoim Facebooku o Kubie Wojewódzkim:

Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej.

Po swoim występie w show Azja Express Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan cieszą się wielką sympatią widzów TVN i zyskali nowych fanów. Za to Renata Kaczoruk, prywatnie narzeczona Kuby Wojewódzkiego, spotyka się z ogromem hejtu w sieci. Wczorajszy odcinek Azja Express jeszcze zwiększył niechęć widzów do Renaty. Mówi się, że Wojewódzki zaatakował Majdanów w odwecie za ich nieprzychylne słowa o postawie Kaczoruk w programie. A co na to wszystko Renata? Właśnie wypowiedziała się na temat Małgorzaty Rozenek-Majdan. W, delikatnie mówiąc, ostrych słowach.

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki przygotował Renatę Kaczoruk do Azja Express. Dzięki niemu nie odpada z programu.