Pępkowe Radosława Majdana odbyło się w jednym z popularnych warszawskich lokali. Świeżo upieczony tata pojechał na spotkanie z kolegami prosto ze szpitala, w którym spędza każdą chwile, gdyż jak dowiedzieliśmy się z wpisu Małgorzaty Rozenek na Instagramie, prezenterka razem z synem Heniem będzie musiała zostać w medycznej placówce jeszcze przez kilka dni. Na miejscu czekali już na niego koledzy, w tym gwiazdy sportu i telewizji. 

- Moi drodzy bardzo Wam dziękuje za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i ze dzieliliście ze mną ten niezwykły dla Nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z Pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka -napisał na Instagramie piłkarz.

Pępkowe Radosława Majdana [zdjęcia]

Na zdjęciach z pępkowego Radosława Majdana, które obiegły media społecznościowe widać, że były piłkarz z radością celebrował rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu. Spotkanie z kolegami było dla niego z pewnością dobrą okazją do ochłonięcia z emocji i stresu związanych z porodem. Razem z mężem Małgorzaty Rozenek, przyjście Henryka Majdana na świat świętowali m.in. Tomasz Iwan, Rafał Maserak, Jarosław Jakimowicz, Robert Sowa, czy Michał Kołodziejczyk.

- Z najszczęśliwszym ojcem na świecie. Fajnie patrzeć jak taki twardziel rozpływa się nad zdjęciami takiego maluszka - napisał na Instagramie Michał Kolodziejczyk, dyrektor Canal+ Sport, a prywatnie partner Anity Werner.

Zdjęcia z pępkowego Radosława Majdana obejrzycie w naszej galerii.