Radosław Majdan, odkąd związał się z Małgorzatą Rozenek, przeszedł wielką metamorfozę. Były piłkarz nie tylko zmienił dzięki nowej miłości styl ubierania się, ale także wyraźnie dojrzał. 

Majdan chętnie opiekuje się dwoma synami "perfekcyjnej pani domu" z poprzedniego małżeństwa, a już wkrótce wprowadzi się z partnerką do nowego domu. 

W udzielonym niedawno wywiadzie piłkarz przyznał, że wraz z Małgorzatą Rozenek rzadko wypowiadają się na temat swojego związku w mediach, bo nie chcą, by stał się on pożywką dla mediów!

- Nie mówiliśmy długo o naszym związku, bo byłoby to nic innego jak zachęcanie, a nawet zaproszenie do wchodzenia w naszą prywatność. Dziwię się ludziom,którzy najpierw podają siebie na talerzu, a później są zaskoczeni, że piszą o nich na portalach plotkarskich albo jeżdżą za nimi paparazzi. My postawiliśmy jasną granicę i nie będziemy jej przekraczać. Małgosia ma swoją pracę, ja mam także swoje zajęcia i to o nich mogę mówić, a nie o tym, co się dzieje w naszym domu. Mogę jedynie zdradzić, że jestem bardzo szczęśliwy - wyznał Radosław Majdan.

Zaskakuje Was dojrzałość byłego męża Dody?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Wprowadzą się do nowego domu przed świętami?