Jeszcze jakiś czas temu media informowały, że rodzice Małgorzaty Rozenek nie są zachwyceni jej nowym partnerem. Ponoć najbardziej martwił się ojciec "Perfekcyjnej Pani Domu", Stanisław Kostrzewski, skarbnik Prawa i Sprawiedliwości, że przez związek córki z byłym piłkarzem o kontrowersyjnej reputacji jego rodzina straci dobry wizerunek.

Teraz jednak okazuje się, że rodzice Małgorzaty Rozenek są zachwyceni nowym partnerem swojej córki i nawet chętnie oferują mu swoją pomoc, która teraz szczególnie jest mu potrzebna. Niedawno Radosław Majdan bowiem stracił prawo jazdy i nie może już wozić synów Małgorzaty do szkoły. Na szczęście teść wyciągnął pomocną dłoń.

"Pan Stanisław wspiera Radka jak tylko może. (...) Z chęcią wozi go więc po Warszawie, aby tylko wnuczkowie byli szczęśliwi. Ostatnio rodzice Małgosi podrzucili Radka i chłopców do centrum rozrywki na Sadybie. Tam piłkarz uczył maluchy grać w kręgle i koszykówkę. Dzieci były zachwycone zabawą. Egzamin na tatę Radosław Majdan ma już zaliczony" - czytamy w "Super Expressie".

Najwyraźniej były piłkarz sprawdził się także jako zięć!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Radosław Majdan - Wystąpi w reklamie z Natalią Siwiec