Z instagramowych profili gwiazd można dowiedzieć się o nich naprawdę wiele. Doskonałym tego przykładem jest ostania relacja na InstaStories Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jedna z obserwatorek zadała jej pytanie o to, jakie są jej trzy wady. Ku zaskoczeniu fanów, odpowiedział na nie Radosław Majdan. Wyszło zabawnie?

Jakie wady ma Małgorzata Rozenek-Majdan? Radosław odpowiada

Małgorzata Rozenek-Majdan to show-biznesowa ikona perfekcjonizmu. To z pewnością rezultat tego, że to właśnie ona była pierwszą polską "Perfekcyjną Panią Domu". Jak się okazuje, o ład i porządek dba nie tylko w swoich programach. Przestrzega go także w domu, co według jej domowników można postrzegać jako wadę. Skąd to wiadomo? Na Instagramie wygadał się sam Radosław Majdan.

Jedna z obserwatorek Rozenek-Majdan w instagramowym Q&A zadała jej pytanie o to, jakie są jej trzy wady. I choć wielu spodziewałoby się, że gwiazda nie odpowie, to stało się inaczej.

Małgorzata Rozenek-Majdan o odpowiedź poprosiła męża, Radosława. Ten z rozbrajającą szczerością przyznał, co przeszkadza mu w zachowaniu małżonki.

Małgosia ma dwie wady - napisał pod filmikiem, w którym zdradza przywary ukochanej, po czym przeszedł do konkretów:

Jedna - jeżeli nie wypijesz, pilnuj swojej szklanki w domu, bo jak wypijesz do połowy, to możesz już być pewien, że już tej szklanki nie znajdziesz - zaczął Radosław.

Dwa - Małgosia jest chomikiem, wszędzie wsadza, chowa rzeczy, tam, gdzie sama nie pamięta - dopowiedział.

Wszystko wskazuje na to, że Małgosia po prostu dba o to, aby w domu zawsze było czysto, a niepotrzebne rzeczy nie znajdowały się w zasięgu jej wzroku.

Ach, ten perfekcjonizm! 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek założyła własną markę odzieżową. Opinie fanek są podzielone