Radosław Majdan wyznał w końcu, czego najbardziej bał się w programie Azja Express. Były bramkarz reprezentacji PolskI zgodził się na wywiad w programie Magdy Mołek"W roli głównej", w którym opowiedział o swoim udziale w kontrowersyjnym show TVN. Nie obyło się też bez komentarzy pod adresem jego ukochanej żony. Jak dużo zdradził?

HOT NEWS: Renata Kaczoruk o Małgorzacie Rozenek: Nie mieszaj mnie w swoje medialne intrygi. Nie zostaniemy przyjaciółkami!

Mąż Małgorzaty Rozenek przyznał, że obawiał się dwóch rzeczy: węży i tego, że może nie znaleźć dachu nad głową podczas dalekiej wyprawy. Przy okazji zdradził też, jak reaguje na kultowe już niemal słowa Małgorzaty Rozenek, która krzyczała do niego podczas nagrań show: "Nie mów do mnie teraz!" Słowa te stały się już symbolem tego programu i zładowały w końcu na kubkach, poduszkach i T-shirtach.

CZYTAJ TEŻ: Azja Express Najlepsze teksty uczestników z 4. odcinka. Małgorzata Rozenek znowu zabłysnęła. Już po raz ostatni

Co zatem najbardziej przerażało piłkarza, kiedy jechał do Azji?

Dwie rzeczy w tym programie mnie przerażały. Nie chciałem spotkać się z wężem, chociaż żywym - martwego mogłem zjeść, smaczny nie był, ale też wydawało mi się, że będę miał problem z dotarciem do kogoś, żeby nas przenocował…

Podczas wywiadu "Radzio" zdradził też, jakie emocje budziły się w nim, kiedy Małgorzata Rozenek wykrzykiwała do niego "Nie mów do mnie teraz!". Czemu zawdzięczał swój spokój na planie programu TVN?

Od jakiegoś czasu tak do siebie mówimy. Wtedy mówię "wiosłuj Małgosiu, wiosłuj" to znaczy, żeby się uspokoiła. Ten program był fantastyczną przygodą i było tam niesamowicie. Jako para to jest oczywiste, że Małgosia dając tą energię, dając ten zapał ja nie mogłem tego eskalować, musiałem zachować spokój. Wiedziałem, że jest ambitna i bardzo się wkręciła. Ja chciałem ją trochę uspokoić, stonować.

Po tym, co zobaczyliśmy w pierwszych odcinkach show wiemy już, że Radkowi doskonale się to udawało.

POLECAMY: Agnieszka Chylińska u Magdy Mołek o swojej szczupłej sylwetce: Wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała!

Po wywiadzie u Magdy Mołek po raz kolejny zaczęliśmy  żałować, że para odpadła z show tak szybko. Też za nimi tęsknicie?