Radosław Majdan na krótko przed terminem porodu testuje cierpliwość swojej ukochanej żony. Były piłkarz już po raz drugi w tym miesiącu zamieścił na swoim publicznym profilu na Instagramie zdjęcia pogrążonej we śnie Małgorzaty Rozenek-Majdan, która już wkrótce przywita na świecie pierwsze wspólne dziecko ze swoim trzecim mężem.

Majdan pokazał zdjęcia śpiącej Rozenek

Wiem, że już to przerabialiśmy, ale gdy śpią moje dwa, kochane Grubaski, nie mogłem sobie odmówić - napisał Radek Majdan pod zdjęciami śpiącej małżonki i jednego z ich psów.

Jak wynika z reakcji Małgosi, prezenterka tym razem już nie była tak rozbawiona psikusem swojego męża, jak poprzednio.

Radziu k....!!!!!! Do tej pory nie chciałam się mścić, ale to się zmieni - napisała ciężarna prowadząca "Projekt Lady" w komentarzu pod postem.

- Ale pamiętaj, będziemy mieć wspólnego syna - starał się załagodzić sytuację Majdan.

"Gniew" przyszłej mamy na swojego męża nie trwał jednak zbyt długo. Nieco później Rozenek-Majdan sama zamieściła na swoim profilu na Instagramie post z nowymi zdjęciami, na których eksponuje swój goły ciążowy brzuch. Fotografie opatrzyła żartobliwym wpisem.

Podjadła, pospała, prawie poćwiczyła, a po wejściu na ig @r_majdan się wk...  #grubaskitrzymająsięrazem #zemstabędziesłodka - napisała Małgosia.

Myślisz, że Małgorzata Rozenek-Majdan rzeczywiście zdenerwowała się na swojego męża za ponownie wstawienie do sieci jej zdjęć w trakcie snu?

Zobacz najnowsze fotki celebrytki w zaawansowanej ciąży już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Radosław Majdan obchodzi 48. urodziny. Jak na przestrzeni lat zmieniał się mąż Małgorzaty Rozenek? [GALERIA]