Radosław Palacz jest jednym z finalistów popularnego reality show "Big Brother" 2019 emitowanego przez TVN 7. Uczestnik dał się poznać jako jedna z najbardziej wyrazistych postaci z poczuciem humoru, którą darzy sympatią publiczność i inni uczestnicy programu. Radek ma 41 lat i pochodzi z Piekar Śląskich. Jego znakiem rozpoznawczym stała się długa broda. Z racji okazałego zarostu, finalista "Big Brothera" udziela się w klubach brodaczy i działa jako ambasador marki kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji brody.

Kim jest Radek Palacz z Big Brothera?

Radosław Palacz już w pierwszym odcinku reality show podkreślał, że jest dumnym Hanysem, który kocha śląską gwarę, historię i kulturę. 41-latek współtworzy lokalną grupę SPI (Społeczna Piekarska Inicjatywa), w ramach której organizuje liczne wydarzenia charytatywne w swoim rejonie.

Radek od 15 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim i ma dwójkę synów. Zawodowo prowadzi własną firmę stolarską, a z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą. Jeszcze przed wystąpieniem w "Big Brother", uczestnik programu telewizyjnego TVN wystąpił w jednym z odcinków "Korony Królów".

Palacz prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 17,5 tysiąca osób. 41-latek na przełomie 10 lat przeszedł ogromną metamorfozę i swoją przemianą pochwalił się na profilu na Instagramie w ramach wyzwania #tenyearschallenge: 

Myślicie, że Radek ma szanse na wygraną? Wielki Finał Big Brother 2019 obejrzycie już jutro o godz. 20.00 na TVN 7.

 Zobacz zdjęcia Radosława Palacza w naszej GALERII >>