Radosława Pazurę można z całą pewnością zaliczyć do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Doskonała sylwetka, będąca zasługą regularnego uprawiania sportu, to jego najmocniejszy atut. Aktor doskonale prezentuje się w każdej stylizacji, zawsze robi dobre wrażenie. 

Wygląda na to, że uroda gwiazdora została doceniona również za granicą! Podczas pobytu w Mediolanie dostał propozycję pracy jako model! Tym zdarzeniem pochwaliła się żona aktora, Dorota Chotecka.

- Na ulicy podszedł do nas jakiś pan i zachwycony Radkiem zapytał, czy nie zechciałby zostać modelem... Calvina Kleina - relacjonuje "Super Express" zachwycona aktorka.

Radosław Pazura może czuć się dumny i zaszczycony. Nowojorska marka Calvin Klein należy do najbardziej prestiżowych na świecie. Poza ubraniami wypuszcza też linie akcesoriów i perfum. A znakiem rozpoznawczym firmy są bardzo gorące i seksowne sesje, w których modele pozują tylko w bieliźnie. 

Czy możemy się spodziewać, że zobaczymy młodszego z braci Pazurów w takiej właśnie sesji? Świetne warunki fizyczne już ma, a to najważniejsze!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Radosław Pazura i inne gwiazdy na prezentacji serialu "Zbrodnia"