Rafała Brzozowski znowu jest singlem. Jego związek z Anną Tarnowską to już przeszłość. Prowadzący "Jaka to melodia?" i reprezentant Polski w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji oraz wicemiss Polonia z 2007 roku podjęli decyzję o rozstaniu, o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Razem z Anną chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać - oznajmił muzyk na Instagramie.

Podobne oświadczenie na swoim oficjalnym profilu zamieściła także Tarnowska. 35-latka dodała jedynie, że życzy byłemu już partnerowi dużo szczęścia i powodzenia na zbliżającej się Eurowizji. 

Rafał, z całego serca życzę Ci szczęścia i trzymam kciuki za Twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko! - czytamy. 

Kim jest Anna Tarnowska?

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska tworzyli szczęśliwy związek przez osiem lat. Wokalista podczas gali rozdania Telekamer 2018 przez przypadek wyznał jednemu z portali, że są już po zaręczynach: Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy.

Anna Tarnowska to utytułowana modelka. Oprócz tytułu I wicemiss Polonia sprzed 14 lat, na swoim koncie ma także liczne nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach piękności, jak np. Miss Intercontinental 2009 (III wicemiss), czy Miss World University 2010 (II wicemiss). 

Zobacz wspólne zdjęcia Rafała Brzozowskiego i Anny Tarnowskiej z ich publicznych wyjść w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Bukmacherzy ocenili szanse Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021. Które miejsce zajmie Polska w Rotterdamie?