Rafał Brzozowski na co dzień nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Chociaż świetnie znamy go z wielu programów Telewizji Polskiej, w tym "Koła Fortuny", czy "Jaka to melodia", na temat tego jaki jest poza ekranem wiadomo niewiele. Brzozowski pojawił się wczoraj na gali Miss Polonia w towarzystwie pięknej blondynki. Jak się okazuje, jest to partnerka wokalisty, z którą jest związany od kilku lat. Para poznała się dzięki Natalii Siwiec, podczas festiwalu Top Trendy. 

Rafał Brzozowski: partnerka

"Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość" - mówiła jakiś czas temu znajoma pary w "Życiu na gorąco".

Kim jest partnerka Rafała Brzozowskiego? Anna Tarnowska jest urodzoną w 1986 roku modelką, która ma na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach piękności. Zdobyła m.in. tytuł Wicemiss Polonia 2007, III Wicemiss Intercontinental 2009 oraz Wicemiss Świata Studentek 2010. Dziś pracuje jako modelka i najczęściej występuje w kampaniach strojów kąpielowych oraz bielizny.

Zdjęcia Rafała Brzozowskiego z partnerką obejrzycie w GALERII.