Sporo mówi się o tym, że w kolejnej edycji "The Voice of Poland" nie pojawi się Michał Szpak. Decyzja o zakończeniu współpracy z muzykiem ma być związana z jego nastawieniem do partii rządzącej, w której rękach znajdują się obecnie media narodowe. Podobno wybrano nawet osobę, która Szpaka zastąpi - ma to być reprezentant Polski w tegorocznym Konkursie Eurowizji, Rafał Brzozowski. Ile w tym prawdy? Komentarz prezentera TVP wiele wyjaśnia, ale nie rozwiewa wątpliwości.

Kto za Michała Szpaka w "The Voice of Poland"?

Informacja o tym, że Michał Szpak nie pojawi się w kolejnej edycji muzycznego show, wkrótce może okazać się faktem.

Telewizja Polska od początku emisji programu "The Voice of Poland" modyfikuje skład trenerów i w każdej kolejnej edycji pojawiają się nowe nazwiska - pisze TVP w odpowiedzi na pytanie magazynu "Press" o zmiany w składzie jurorskim, nie podając jednak informacji, kto zasiądzie w fotelach jurorów.

Pojawiły się plotki, że ekscentrycznego muzyka, który dwukrotnie poprowadził uczestników show do zwycięstwa, ma zastąpić Rafał Brzozowski. Piosenkarz i prezenter TVP sprawę skomentował w rozmowie z portalem "Jarząb Post". Jego wypowiedź jest zagadkowa - trudno określić, czy gwiazdor zaprzecza, czy po prostu nie chce komentować doniesień.

Na ten temat nic nie wiem, nie mogę się wypowiadać, bo teraz skupiam się na Eurowizji - przyznał krótko.

Skąd pomysł, że to właśnie Brzozowski zastąpi Szpaka? Tegoroczny reprezentant Polski na Eurowizji był uczestnikiem pierwszej edycji "The Voice", ostatnio wystąpił także podczas finału dziecięcej edycji show. Co więcej, coraz częściej widywany jest z Edytą Górniak, która również ma zasiąść w jury kolejnej edycji programu.

Jak myślicie, czy to właśnie Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka?

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Brzozowski odpowiada Elżbiecie Zapendowskiej i podsumowuje pracę w TVP. "Dlaczego miałbym się wstydzić?"