Rafał Cieszyński był jedną z gwiazd wczorajszej odsłony programu „Kocham Cię, Polsko!”. Aktor został podczas jego nagrywania zapytany przez Basię Kurdej-Szatan o to, co porabia wieczorami. Co odpowiedział przystojny aktor? Nie zgadniecie!

ZOBACZ: KOCHAM CIĘ, POLSKO! Pojedynek seriali! Naprzeciwko siebie staną ekipy popularnych produkcji! Których?

Konkurencja, w której padło to pytanie, polega na tym, by w ciągu tytułowego czasu 5 sekund podać trzy odpowiedzi. Aktor poradził sobie z tym pytaniem znakomicie!

„Pocałuję żonę, pocałuję dzieci, pójdę spać!”

Wyliczenie tych trzech czynności zajęło mu tylko dwie sekundy! Pozazdrościć męża i ojca, który na podobne pytanie odpowiada w tak automatyczny i oczywisty sposób!

W ósmym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyli się aktorzy popularnych polskich seriali: Rancza i Ojca Mateusza. W drużynie Tomasza Kammela zobaczyliśmy policjantów z Sandomierza: Rafała Cieszyńskiego, Michała Pielę i Artura Pontka. Ekipę Antoniego Królikowskiego reprezentowali natomiast mieszkańcy Wilkowyj: Ilona Ostrowska, Piotr Ligienza i Katarzyna Żak.

W początkowych rundach szczęście zdecydowanie bardziej sprzyjało drużynie Tomka. Schody zaczęły się podczas Urodzin, gdy prezent-bomba wybuchł w rękach Artura Pontka i aż 32 punkty trafiły na konto zespołu Antka. Od tej pory dobra passa nie opuszczała aktorów Rancza. Najwięcej emocji jak zwykle wzbudził Finał.

Aż dwukrotnie szansę zakręcenia kołem fortuny miała drużyna Tomka, ale za pierwszym razem zdobyła tylko trzy punkty, a za drugim minus pięćdziesiąt, co ostatecznie przekreśliło jakiekolwiek szanse na jej zwycięstwo. Z ponad stupunktową przewagą odcinek wygrała ekipa Antka Królikowskiego! Gratulujemy!