"Królowe życia" to jeden z najbardziej lubianych programów w polskiej telewizji. Widzowie już od ośmiu sezonów mogą śledzić losy szóstki wyjątkowych bohaterów, którzy prowadzą luksusowe, a zdaniem wielu osób wręcz królewskie życie. Do ulubieńców publiczności bez wątpienia można zaliczyć Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna. Panowie prywatnie od ponad 18 lat tworzą bardzo barwną i kolorowa parę. Niestety kilka tygodni temu media obiegła niepokojąca wiadomość o ich rozstaniu. Czy wieloletni związek uda się jeszcze uratować? Zapytaliśmy o to Gabriela Seweryna. 

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn wrócą do siebie?

- Postanowiliśmy dać sobie jeszcze szansę, bo jednak ja i Rafał nadal darzymy siebie nawzajem ogromnym szacunkiem. Aktualnie jednak Rafał mieszka u przyjaciółki, ja natomiast sam. Poświęcam ten czas w domowym zaciszu na przemyślenia, ponieważ 18 lat w związku to bardzo sporo. To nie tylko wspólne życie, wspólne pasje, ale także wspólna praca. Kontaktujemy się telefonicznie, czasami się spotykamy. Chcemy, aby każdy z nas zobaczył jak wygląda życie w pojedynkę. Mimo wszystko czuję, że cała sytuacja zbliżyła nas do siebie jeszcze bardziej - mówi projektant futer, który zdradził również, że o problemach w życiu prywatnym pozwoliła mu zapomnieć praca. "Versace z Głogowa" postanowił rzucić się w wir obowiązków i zaczął projektować nową kolekcję. 

Według doniesień medialnych powodem rozstania para miał być tajemniczy adorator, który od pewnego czasu zaczął prześladować bohaterów programu "Królowe życia". Te spekulacje serwisów plotkarskich w rozmowie z nami potwierdził Gabriel Seweryn. Gwiazdor TTV dodał jednocześnie, że nie spodziewał się tak dużej ingerencji poznanego przez siebie chłopaka w jego związek z Rafałem. 

Na koniec Seweryn wyraził wiarę w to, że już niebawem ponownie zamieszka ze swoim ukochanym i znowu będą mogli cieszyć ze wspólnie spędzonych chwil. 

- Mam nadzieję, że do września uda nam się poukładać wszystkie sprawy. [...] Nie lubię się kłócić. Kłótnie mnie wyniszczają. Mimo że Rafał ma zupełnie inny charakter niż ja, to wierzę, że również sobie wszystko przemyśli i będziemy mogli od nowa rozpocząć wspólną przygodę. Życie pokaże, jak się między nami ułoży - oznajmił. 

Najnowsze zdjęcia Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna znajdziecie w naszej GALERII. 

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterka programu "Królowe życia" miała groźny wypadek samochodowy. "Otarłam się o śmierć"