"Królowe życia" to obok "Gogglebox. Przed telewizorem" niezaprzeczalny hit stacji TTV. Reality show o życiowych perypetiach bogatych ludzi z Dolnego Śląska i innych regionów Polski doczekał się już dziewiątego sezonu. Producenci postanowili jednak tym razem mocno odświeżyć skład uczestników. Z dotychczasowych gwiazd programu w nowej odsłonie zobaczymy jedynie Dagmarę Kaźmierską, Katarzynę Alexander, znaną w sieci jako "Laluna Unique", a także Izabelę Macudzińską z Poznania.

Rafał i Gabriel znikają z "Królowych życia"

Największe emocje wśród miłośników show wzbudził brak charyzmatycznej pary - Rafała i Gabriela. W odpowiedzi na liczne zapytania internautów, TTV poinformowała, że nie doszła z nimi do porozumienia odnośnie udziału w 9. sezonie. Dobra wiadomość dla fanów Seweryna i Grabiasa jest taka, że stacja nie wyklucza ich powrotu do programu w kolejnych odsłonach.

"Królowe życia" - nowi uczestnicy

W miejsce znikających bohaterów w nowym sezonie "Królowych życia" pojawi się aż 7 nowych uczestników. I tym razem nie zabraknie pary jednopłciowej. Są to polsko-holenderski biznesmen i autor bloga "Holender w Trójmieście", Leon van Nispen i jego mąż, Damian Antczak-van Nispen.

W nadchodzącym sezonie "Królowych życia" pojawią się także: stylistka fryzur Anna Renusz, miłośniczka sportowych samochodowych Sylwii Peretti oraz znana z programu "Zamiana żon" Patrycja Banaś, która żyje w miłosnym trójkącie ze swoim mężem Gniewko i ich wspólną partnerką, Justyną Wojciukiewicz.

Nowe odcinki "Królowych życia" już od 3 września aż dwa razy w tygodniu w TTV.

Będziecie oglądać?

ZOBACZ TEŻ: Kasia z "Królowych życia" komentuje zatrzymanie Joanny P. "Przykro mi. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie" [TYLKO U NAS]