Kim jest Rafał Jonkisz? Model urodził się 14 września 1997, ma 21 lat i pochodzi z Rzeszowa. Od niemal 10 lat uprawia akrobatykę, a swoje umiejętności prezentował na tak prestiżowych imprezach, jak choćby otwarcie Mistrzostw Świata w Siatkówce. W 2014 roku Jonkisz brał udział w programie "Mam Talent", gdzie dotarł do ćwierćfinału. W 2015 roku zdobył tytuł Mistera Polski, a rok później trafił do półfinału Mister World. Rafał Jonkisz jest również tancerzem - kilka lat temu w Pradze osiągnął wicemistrzostwo świata w kategorii Show Dance. 

Rafał Jonkisz - Instagram

Rafał Jonkisz na Instagramie zgromadził 323 tys. obserwatorów. Znajdziecie go pod nickiem @rafal_jonkisz.

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka są parą? Jak podają media, była miss i były mister, mają się ku sobie. Zawadzka i Jonkisz podobno spotykają się od kilku miesięcy, a ich znajomość zaczęła się na imprezie u wspólnych znajomych. Okazało się, że mają dużo wspólnych tematów i dobrze czują się we własnym towarzystwie. Później umówili się na wspólny wyjazd w góry i tam coś między nimi zaiskrzyło. Marcelina Zawadzka podobno uległa urokowi młodszego od niej o 8 lat Jonkisza, który imponuje jej humorem i sprawnością fizyczną.

Rafał Jonkisz - studia

Rafał Jonkisz w 2016 roku pochwalił się na swoim Instagramie, że będzie studiował w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Mister wybrał wydział Sztuka Nowych Mediów. 

Zobacz zdjęcia Rafała Jonkisza w galerii --->