Od czasu wygranej w wyborach Mistera 2015 r.Rafał Jonkisz z powodzeniem robi karierę w rodzimym show-biznesie. Fani mogli go m.in. podziwiać w ostatniej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że udziałowi modela w show przyświecał szlachetny cel. Jaki? 

Biorąc udział w "Tańcu z Gwiazdami” miałem marzenie - wygrać i za pieniądze z wygranej zorganizować obóz dla dzieci z domów dziecka z mojego Rzeszowa. Niestety nie udało się. Pamiętam jak po tym 8 odcinku wróciłem do domu, położyłem się do łóżka i byłem wściekły sam na siebie. Nie dlatego, że zakończyłem przygodę z programem, ale dlatego, że nie udało mi się spełnić tego marzenia i że moje plany legły w gruzach – napisał na swoim Facebooku Rafał Jonkisz.

Mimo, że Rafał Jonkisz nie wygrał programu, nie zapomniał o pomyśle. Młody Mister Polski postanowił na własną rękę zorganizować obóz sportowy połączony z warsztatami przygotowującymi dzieciaki z domów dziecka do dorosłego życia.

Obóz dla dzieci planowany jest na 20-27 sierpnia w Hotelu DeSilva w Opolu. Aby zrealizować cel, Rafał musi zebrać kwotę, dzięki której będzie mógł zapewnić dzieciakom przejazd, nocleg i wyżywienie. W realizacji planu Misterowi Polski pomaga Fundacja Szczęśliwej Drogi, która specjalizuje się w pomaganiu dzieciom z domów dziecka w całym kraju.

Jak się okazuje, każdy z nas może pomóc Rafałowi w realizacji celu. Wystarczy wpłacić 10, 20, 30, 50, 100 lub 200 zł na konto Fundacji Szczęśliwej Drogi wpisując w treści przelewu: Letni obóz z Rafałem Jonkiszem.

Szczegóły akcji można znaleźć tutaj http://www.szczesliwejdrogi.org/oboz-dla-mlodziezy/

Dane do przelewu:
Fundacja Szczęśliwej Drogi
ul. Pod Dębami 16,
05-502 Kamionka
mBank 73 1140 2004 0000 3402 7596 4920
w treści przelewu: letni obóz z Rafałem Jonkiszem

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ JONKISZ Mamy pierwsze zdjęcia z treningu do "Tańca z Gwiazdami!"