Choć Rafał Maślak kilka tygodni temu pożegnał się z tytułem Mistera Polski, to wygląda na to, że bardzo przywykł do życia w blasku fleszy. Model, jako specjalista od bycia Misterem, chętnie wypowiada się na temat swojego następcy, zaledwie 18-letniego Rafała Jonkisza.

Nowy mister, podobnie jak Maślak, również wyjechał niedawno na zgrupowanie przed konkursem Mister International, jednak nie osiągnął tam takiego sukcesu, jak 26-latek. Maślak nie omieszkał mu tego wytknąć w nowym wywiadzie.

- Jestem w szoku, że Jonkisz nie wszedł nawet do pierwszej piętnastki. Ja byłem w pierwszej czwórce, bardzo się cieszę ze swojego sukcesu cały czas. Rafał wyróżniał się na tle innych, jedyny blondyn. Być może inna uroda jest tam pożądana. Ja uważam, że Rafał powinien zajść dalej. Dzwonił po radę stamtąd. Jest młody, ale dawał sobie super radę. Zrobił co mógł - powiedział w rozmowie z TVN.pl Rafał Maślak.

Sam Rafał Jonkisz nie odniósł się wprawdzie do tych słów swojego "mentora", jednak zdołał wbić szpilę Maślakowi, sugerując, że model za bardzo afiszuje się z markowymi ubraniami i lepszym stylem życia, jaki prowadzi od czasu, gdy został misterem.

"Jako Mister Polski muszę się dobrze prezentować na oficjalnych wyjściach i godnie reprezentować ten tytuł. Nie wybieram drogich rzeczy na takie imprezy, bo po pierwsze mam 18 lat i wiem, jak się ubierałem do tej pory i co noszą moi rówieśnicy. Nigdy nie zobaczycie mnie w drogich ciuchach – „przebranego”, tylko ubranego. Niczym nie mam zamiaru się wyróżniać i szpanować metkami. Póki co, jestem na utrzymaniu mamy, ale w wakacje normalnie pracowałem przy układaniu kostki brukowej i miałem na swoje wydatki. Mama zawsze mi mówiła, że najważniejsze wyglądać schludnie a drugorzędna rzeczą jest to, ile to kosztowało. Nie będę drugim Rafałem Maślakiem, ale będą sobą i mam nadzieję, że uda mi się przebić i zaistnieć dzięki mojej największej pasji, czyli akrobatyce" - napisał na Instagramie Jonkisz.

Myślicie, że pomiędzy przystojnymi Rafałami rodzi się konflikt?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Rafał Maślak - Trafił do szpitala na Filipinach!