Littlemooonster96 i Rafał Maserak w "Tańcu z Gwiazdami 2018" na razie radzą sobie dość przeciętnie. Średnie oceny jury para nadrabia jednak ogromną ilością głosów wysyłanych co tydzień przez fanów Angeliki Muchy. To właśnie osobom obserwującym Instagram Littlemooonster96 para postanowiła pożalić się ostatnio na komentarze jurorów programu. Przypomnijmy, że w ubiegły piątek Ivona Pavlović sprawiła sporą przykrość 20-letniej uczestniczce komentując jej taniec do piosenki Justina Biebera pt. "Love Yourself" słowami: "ruszasz się jak mucha w smole". Rafał Maserak, który podczas wielogodzinnych treningów z blogerką zdążył się już z nią zaprzyjaźnić, postanowił stanąć w jej obronie podczas transmisji na żywo. Jego teksty wywołały jednak spore zamieszanie w internecie.

ZOBACZ: LITTLEMOOONSTER96 o jurorach Tańca z Gwiazdami: "Szkoda, że niektórzy zamiast ocenić mój taniec..."

Littlemooonster96 i Maserak ostro o Pavlović

Littlemooonster96 i Rafał Maserak w czasie trwającej kilkadziesiąt minut transmisji live na Instagramie odpowiadali na sporo pytań odnośnie ich reakcji na niemiłe słowa Ivony Pavlović podczas 2. odcinka "Tańca z Gwiazdami". W pewnym momencie tancerz zaczął sobie żartować z całej sytuacji i zaczął na głos czytać opinie fanów na temat "Czarnej Mamby". Maserak dodawał jednak też coś od siebie...

- "Czarna Mamba jest straszna i chamska dla ciebie" - No jest, bo Czarna Mamba jest czarna i ma czarne podniebienie

- "Iwona jest chamska" - Zgadza się! - Iwona jest chamska, spalmy jej dom! - powiedział tancerz.

Obawiamy się, że specyficzne poczucie humoru Rafała Maseraka nie do końca wszystkim przypadło do gustu. Komentarze Rafała Maseraka mogą zaszkodzić karierze Littlemooonster96 w programie?

Ich wspólne zdjęcia z planu "Tańca z Gwiazdami 2018" możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>