Rafał Maserak właśnie dołączył do grona świeżo upieczonych ojców. Szczęśliwy tata nie czekał długo z pokazaniem swojego dziecka fanom oraz mediom i już na drugi dzień po narodzinach synka opublikował pierwsze zdjęcie z Leonem na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Uroczą fotografię, na której tancerz trzyma w ramionach swojego pierwszego potomka, opatrzył emocjonalnym wpisem.

- Hello World!  Mój świat stanął na głowie!! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! - napisał.

Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie z synem

36-letni partner piosenkarki Sylwii Lipki w 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" w  Polsacie nie omieszkał też wspomnieć o matce dziecka, czyli swojej narzeczonej Małgorzacie Lis. Maserak jest pełen podziwu, że jego partnerka życiowa zdecydowała się na poród naturalny.

Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury - każda kobieta, która to robi jest wielka Ale zarówno cesarka jak i poród naturalny to wyzwanie dla kobiet! Ogromny Szacunek! To wspaniałe uczucie - dodał.

Gratulacje pod instagramowym postem złożyli Maserakowi i jego narzeczonej m.in. Kasia Dziurska, Marcelina Zawadzka, Zofia Ślotała i Anna Lewandowska.

Gratulacje kochanie. Piękny czas. Najpiękniejszy - napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Zobacz pierwsze zdjęcie Rafała Maseraka z synem Leonem już teraz w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Nicole Bogdanowicz - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? Będzie konkurencją dla Wieniawy?