Rafał Maserak i Małgorzata Lis zostali rodzicami! Jak podał serwis "Party", na świat przyszło pierwsze dziecko tancerza i jego partnerki. Lis urodziła chłopca, któremu para dała na imię Leon. Imię zdradził Krzysztof Ibisz podczas konferencji ramówkowej Polsatu, kiedy gratulował tancerzowi ze sceny. Para sama nie podała do informacji publicznej żadnych wiadomości na temat dziecka. Nie powinno to być zaskoczeniem - Maserak należy do grona gwiazd, które swoje życie prywatne trzymają w ukryciu. Rzadko pokazuje się z partnerką publicznie, nie opowiada też o niej w wywiadach. Chociaż tancerz jest bardzo podekscytowany rolą ojca, niestety nie będzie mógł poświęcać synkowi tyle czasu, ile by chciał. Już w ten piątek rusza bowiem nowa edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w której partneruje Sylwii Lipce. 

Maserak został ojcem

Rafał Maserak zdobył popularność dzięki tanecznemu show "Taniec z Gwiazdami". Udało mu się wygrać 10. oraz 11. edycję programu, w których tańczył w parze z Anną Muchą oraz Julią Kamińską. Z kolei podczas 2. edycji zakochał się w swojej tanecznej partnerce, Małgorzacie Foremniak, a ich romans był szeroko komentowany we wszystkich mediach.

Od czterech lat tancerz jest szczęśliwy u boku Małgorzaty Lis, która nie jest związana z show-biznesem. Para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waiting for you #babyonboard #babyboy #son #newiscoming

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak) Lut 12, 2020 o 12:06 PST