Rafał Maserak zostanie ojcem! O tym, że życiowa partnerka tancerza Małgorzata Lis jest w ciąży jako pierwszy doniósł 23 maja Pudelek. Serwis internetowy informując o tym, że Rafał Maserak i jego przyszła żona już niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, powołuje się na swoich informatorów. Taneczny partner Littlemooonster96 w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" ani jego ukochana na razie nie komentują tych rewelacji, musimy więc jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie radosnych wieści.

Oboje byli zaskoczeni tą ciążą, ale przyjęli ją z radością. Rafał od dawna mówił, że chce mieć dziecko, ale zawsze stało coś na przeszkodzie. Teraz jest bardzo podekscytowany tą wizją i snuje kolejne, o szczęśliwym i ułożonym życiu z Małgosią - donosi źródło serwisu.

Rafał Maserak i Małgorzata Lis zostaną rodzicami

Rafał Maserak uchodził kiedyś za naczelnego lowelasa polskiego show-biznesu. Na swoim koncie ma związki z takimi gwiazdami, jak tancerka Kamila Kajak, aktorka Małgorzata Foremniak i fotomodelka Anita Leśniak. Aktualnie, w wieku 34 lat, zdecydowanie postanowił się ustatkować. Sporo mówi się o tym, że już wkrótce ze swoją narzeczoną staną na ślubnym kobiercu. Przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje i czekamy na oficjalny już komunikat o tym, że partnerka Rafała Maseraka Małgorzata Lis jest w ciąży.

Stare i nowe zdjęcia Rafała Maseraka znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: RAFAŁ MASERAK szykuje się do ślubu! Kiedy ceremonia? Kim będzie panna młoda?