Rafał Maserak swoją popularność zawdzięcza programowi „Taniec z gwiazdami”. Tancerz dwukrotnie cieszył się z końcowego triumfu. 35-latek wygrał 10. i 11. edycje telewizyjnego show, w parze z Anną Muchą oraz Julią Kamińską. W przeszłości media rozpisywały się o romansie choreografa z jego taneczną partnerką Małgorzatą Foremniak. Miłością aktorki i młodszego od niej Maseraka żyła cała Polska. Para rozstała się w 2008 roku. Później Rafał Maserak spotykał się z tancerką Kamilą Kajak oraz fotomodelką Anitą Leśniak. Od 4 lat jego życiową partnerką jest Małgorzata Lis, z którą planuje wziąć ślub i jak niedawno ogłosił na swoim Instagramie, spodziewa się dziecka. Czy tancerz zdradził więcej szczegółów? Sprawdź.

Rafał Maserak zostanie tatą

Rafał Maserak będzie ojcem! Tą szczęśliwą nowiną tancerz podzielił się na swoim Instagramie. Maserak dodał zdjęcie, na którym trzyma dziecięce buciki.

"Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać" – możemy przeczytać  pod zamieszczonym postem

W komentarzach wielu fanów gratulowało przyszłym rodzicom. 35-latek nie zdradził jednak, w którym miesiącu ciąży jest jego partnerka oraz jakiej płci będzie ich pierwsze dziecko.

Rafał Maserak: partnerka, matka dziecka 

Kim jest Małgorzata Lis? Małgorzata Lis jest życiową partnerką Rafała Maseraka. Para spotyka się od 4 lat. Ukochana tancerza nie jest związana z polskim show biznesem, a 35-latek rzadko pojawia się w towarzystwie narzeczonej na czerwonym dywanie. Na początku roku media donosiły, że zakochani planują wspólny ślub.