Rafał Maślak już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Model i juror w programie "Supermodelka Plus Size" już w lutym wyznał, że od początku 2017 roku jest zaręczony z Kamilą Nicpoń, z którą z resztą niedawno świętował czwartą rocznicę związku. Okazuje się, że para nie ma zamiaru zbyt długo zwlekać ze ślubem. Rafał Maślak w jednym z ostatnich wywiadów zdradził przybliżony termin swojego ślubu. Co powiedział na ten temat?

- Chciałbym ożenić się jak najszybciej, ale na razie planujemy. Kiedy? Nic nie wiadomo. To bliska przyszłość, już bliżej niż dalej, ale nie w tym roku. Nie chcę za bardzo o tym mówić, nie zdecydowaliśmy, czy chcielibyśmy o tym mówić publicznie, czy nie, dlatego na razie cisza - wyznał Rafał Maślak w rozmowie z serwisem Plejada.

ZOBACZ: EWA FARNA wzięła ślub w tajemnicy! Kim jest mąż piosenkarki?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń biorą ślub

Wszystko wskazuje więc na to, że ślub Rafała Maślaka z Kamilą Nicpoń odbędzie się w 2018 roku. Wiadomo już jednak, ze będzie to duża impreza w tradycyjnym, polskim stylu.

- Z rodziną jesteśmy w kontakcie, bo to będzie na pewno duże, polskie, rodzinne wesele na 200 osób. Mamy zżytą rodzinę, dlatego są na bieżąco informowani o wszystkim - dodał Mister Polski 2014.

Zdjęcia Rafała Maślaka w eleganckich stylizacjach, w których spokojnie mógłby się pokazać na swoim weselu możecie podziwiać w naszej GALERII.