Rafał Maślak doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność. Mister Polski 2014 od dwóch lat bryluje na salonach, wciąż przybywa mu fanów, zaś on umiejętnie podgrzewa wokół siebie atmosferę, publikując bardzo często odważne zdjęcia, które przyprawiają jego fanki o szybsze bicie serca. 

Dzięki Rafałowi Maślakowi w show-biznesie udało się również zaistnieć jego bratu, Olkowi. Próbował on dostać się do programu "Top Model" - niestety, jury odrzuciło tę kandydaturę. 

Model chętnie chwali się również innymi członkami rodziny. Grono fanek zyskał ojciec byłego mistera: w Internecie nie brakuje głosów, że Rafał odziedziczył urodę po tacie. Na najnowszych zdjęciach trudno nie dostrzec podobieństwa między członkami rodziny. 

TATA NUMBER 1: Jak widzieliście na snapchacie, rodzinka mnie odwiedziła i spędzam z nimi jak najwiecej czasu. Na umówione spotkanie zabrałem ze sobą mojego tatę, którego podałem za swojego brata. i wiecie co...? UWIERZYLI

Inna fotografia z bratem również spodobała się fanom Rafała Maślaka: stwierdzili, że obaj prezentują się na niej wyjątkowo korzystnie. Podzielacie tę opinię?

BRACIA W AKCJI: Do Warszawy przyjechał brat @aleksandermaslak planujemy wspólnie akcje na najbliższe tygodnie. Już 28 maja wybieramy się do Ustki a dokładnie do klubu @blackpearldiscoclub OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO #misterpolski #man #guy #polishman #casual #model #polishboy #instacool #instagood #polishgirl #cool #ok #fashion #lookbook #smile #goodtime #instcool #instagood #selfie #selfie #brother  

Jesteście fanami Rafała Maślaka?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak doktor Krzysztof Gojdź dba o wygląd Rafała Maślaka? 

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!