Rafał Maślak doznał kontuzji na planie "Dance, dance, dance". Podczas treningu, na trzy dni przed nagraniami, doszło do wypadku. Występ Rafała Maślaka i Marceliny Zawadzkiej w czwartym odcinku tanecznego show TVP2 stanął pod znakiem zapytania... "- Mieliśmy wypadek w trakcie próby. Rafałowi, tańcząc, pomimo rozgrzewki, puściło coś w szyi…" - wyznał choreograf Tomek Prządka, który przygotowywał Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka do sobotniego występu. Tuż po feralnym zdarzeniu, uczestnikiem „Dance, Dance, Dance”, od razu zajęli się specjaliści, którzy na co dzień opiekują się wszystkimi uczestnikami tanecznego show. Specjalistyczne zabiegi, rehabilitacja, masaże i akupunktura nie przyniosły ulgi... 

Rafał Maślak kontuzjowany na planie "Dance, dance, dance"

W dniu nagrań Rafał Maślak zdecydował, że mimo nieustającego bólu, zatańczy z Marceliną do utworu Britney Spears i Madonny „Me Against the Music”. Aby było to możliwe, na kilkanaście minut przed występem, Rafał dostał zastrzyk z silnym lekiem przeciwbólowym, co możecie zobaczyć wideo poniżej. Co ciekawe, o kontuzji Rafała nic nie wiedzieli jurorzy show - Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. 

Jak na scenie poradził sobie Rafał? Jak duet Zawadzkiej i Maślaka ocenią jurorzy? Przekonamy się w sobotnim odcinku tanecznego show TVP2 o godzinie 20:05.