Rafał Maślak zawsze chętnie opowiada o swojej rodzinie. Nic dziwnego, że na jego kontach w mediach społecznościowych znajdziemy masę zdjęć z bratem i tatą.

 Mister Polski musiał opuścić rodzinną wioskę przez obowiązki, które miał w Warszawie. Nie zapomniał jednak o swoim bracie Aleksandrze, którego ściągnął do stolicy, by ten spróbował swoich sił w modelingu.

Zobacz: Rafał Maślak Chwali się tatą i bratem [ZDJĘCIA]

Nie od dziś wiadomo, że urodę Rafał Maślak otrzymał po tacie. Gdy otrzymał tytuł Mistera Polski coraz chętniej dzielił się z fanami swoim prywatnym życiem. Dzięki temu mieliśmy okazję podziwiać brata Rafała, Olka, który próbował chociażby swoich sił w programie Top Model.

Rafał Maślak pochwalił się fanom również zdjęciem swojego taty, Tomasza. Patrząc na ich wspólne zdjęcia trudno nie dostrzec podobieństwa między nimi! Fani już okrzyknęli, że wyglądają jak bliźniacy!

Zobacz: RAFAŁ MAŚLAK Zobacz gorące zdjęcia byłego Mistera! [FOTO]

Niestety znalazło się także parę komentarzy, w których tato mistera został sprowadzony do obiektu seksualnego. Porównania, którymi posłużyły się fanki nie spodobały się misterowi, czemu wyraz dał na swoim Facebooku. 

Patrząc na zdjęcia taty mistera, Tomasza Maślaka, nie da się mu odmówić urody. Nic dziwnego, że tak bardzo spodobał się kobietom. Zobaczcie w naszej galerii ich wspólne zdjęcia.